Jimi
Od mého útlého věku, mě bavila a zajímala hudba, a v jádru jsem byl vždycky kulturně založený člověk. Můj hudební rozsah je velký, co do poslechu se týče. Vyrostl jsem na hudbě mých rodičů (80s pop, rock), až jsem se dostal postupně k metalu (Rammstein). S příchodem populární hudby západu jsem objevil Trance a Eurotrance (Scooter atd.), a následně multižánrovou skupinu Prodigy, která mě uchvátila a dodnes je nosím v srdci. V té době jsem si již dělal vlastní playlisty, které byly oblíbené i v širší skupině lidí a tak vznikla ve mně myšlenka stát se DJem. Díky lásce k metalu, a multižánru, mé uši jednoho dne uslyšely trio BlackSunEmpire (Neurofunk), které naprosto uchvátilo a propadl jsem naplno DnB (drum and base), převážně tomu tvrdšímu v podobě neurofunku a BSE se stalo mou srdeční záležitostí. Jenže jak léta jdou, a DnB stalo mainstream, společně i s neurofunkem, začal jsem hledat něco zajímavějšího a uklidňujícího pro mou duši. Objevil jsem Breakbeat a Breaks, které nejsou ještě tak populární a mainstreem to nestačil zkazit a ani snad nezkazí. Musím však zmínit, že mě uchvátil i liquidfunk, často přezdívaný jako discodrum, což platí spíše pro ty známější, ale já hlavně u něj relaxuji :). V současné době poslouchám právě liquidfunk, Neurofunk (oldschool), NuFunk, Breaks, občas nějaké to techno, techhouse a synthwave. 

Ve volném čase se věnuji nějakému experimentování s DJ technikou a stylem míchání, zdravé výživě, sportu, cryptoměnám, investování, motorsportu a vaření :)


Ke hraní mě právě přivedl DJ, organizátor, experimentátor, osvícený člověk v hudbě, a hlavně dobrý kamarád Bob aka BobTape :). Jenž mi ukázal o čem ten DJing je. Poradil mi s technikou, výběrem softwaru, a provázel všechny mé první krůčky, včetně nuceného poslouchání mých prvních otřesných mixů :D. Díky němu a lidem, které zná, aktivně hraji na různých akcích od clubovek až po Majáles.

https://www.mixcloud.com/jimiDJ


osobní profil:

Fotky:

Poslední úprava 17. 5. 2022 19:01:54 Bob.

- Kliknutím sem zobrazíš facebookovou diskuzi.